czwartek, 27 sierpnia 2015

Jeans & Koszula w kratę


Czeeeść ! :D  W niedzielę z narzeczonym odwiedziliśmy piękny Kraków , był to mega spontan to co lubię najbardziej :D hihi
Jest to dla nas wyjątkowe miejsce,bo tam właśnie zostałam poproszona  o rękę, wspominam to bardzo dobrze ze łzami w oczach ,było taaak romantycznie mmm :) Musieliśmy oczywiście zobaczyć czy nadal został tam po nas ślad (kłódka z naszymi imionami i datą) - na szczęście nic się nie zmieniło ;)
Na rocznicę mam nadzieję dołączy do niej kolejna :D
Czas tak szybko płynie jak jestem z nim z moim ukochanym nie mogę się nasycić jego obecnością, nawet jak jest przy mnie to bardzo mi go brakuje i już za nim tęsknię - IT MUST BE LOVE !!
Każdy z nas potrzebuje kogoś takiego kto będzie nas kochał pomimo wszystko, a nie za coś..miłość nie na tym polega, kochać znaczy akceptować tą osobę taką jaka jest, akceptować jej wady i zalety.
Definicja miłości jest trudna i nie jest ona wystarczająco opisana. Każdy z nas ma własną definicję miłości,bo każdy kocha i czuje to inaczej, na własny sposób.
Moja definicja miłości ? Hmm.. Miłość ? Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiej osoby bardziej niż na swoim, spędzanie czasu z tą osobą daje dużo radości i powoduje uśmiech na twarzy, który schodzi dopiero ze łzami. Jest to również wzajemna opieka, zaufanie, poczucie spełnienia i bezpieczeństwo. W ramionach ukochanej osoby powinieneś się czuć tak jakbyś osiągnął i miał wszystko. Miłość napędza nas do działania, do spełniania marzeń. Prawdziwie zakochani żyją chwilą i cieszą się sobą, cieszą się tym że mogą być razem i nikt ani nic nie stoi im na przeszkodzie.
Partner powinien być dla nas kimś wyjątkowym ,powinien być kilkoma osobami w jednym ciele - kolegą, przyjacielem, chłopakiem, mężem i kochankiem ;)  Miłość trzeba pielęgnować, dbać o nią, oddać się jej w 100% jeżeli odpuścisz samo się nic nie zrobi ,bo wszystko zależy od Ciebie. :)
Tego dnia postawiłam na luz i wygodę, bo jednak długo spacerowaliśmy ;)
Szorty, luźny top, koszula w kratę przepasana i wygodne trampki to mój zestaw idealny na długie spacerki ;) Zobaczcie zdjęcia , buźka :**


Mój ulubiony fragment ,idealny na przysięgę małżeńską ;)

"Miłość cierpliwa jest, 
łaskawa jest. 
Miłość nie zazdrości, 
nie szuka poklasku, 
nie unosi się pychą; 
nie dopuszcza się wstydu, 
nie szuka swego, 
nie unosi się gniewem, 
nie pamięta złego;     
nie cieszy się z niesprawiedliwości, 
lecz współweseli się z prawdą. 
Wszystko znosi, 
wszystkiemu wierzy, 
we wszystkim pokłada nadzieję, 
wszystko przetrzyma. 
Miłość nigdy nie ustaje"Top -  New Look , Szorty - H&M , Koszula - Cropp , Torebka - Manzana , Trampki - Allegro.pl

Grawer wykonany przez przyszłego męża, pomysłowość pierwsza klasa <36 komentarzy:

 1. Piękny post *.* prawdziwe słowa <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się , że się podoba ;) <3 Dziękuję !

   Usuń
 2. Great look :)) I really like your bag:))

  http://fashion--picture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastycznie wyglądasz:)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna miejska stylizacja :) Nie dziwię się, że Kraków jest dla Ciebie wyjątkowym miejscem :)

  OdpowiedzUsuń